Vyladěný outfit s Looke

Letní kolekce francouzské značky TBS je jako obvykle svěží, moderní a stylová. Dnes se podíváme na nejoblíbenější pánské kousky, které k sobě krásně ladí a vytváří tak skvělou image.

Letní kolekce francouzské značky TBS je jako obvykle svěží, moderní a stylová. Dnes se podíváme na nejoblíbenější pánské kousky, které k sobě krásně ladí a vytváří tak skvělou image.

Připravíme se na letní společenskou akci, která bude spíše formálnějšího charakteru.

Pro takový večer se budou perfektně hodit pohodlné a decentní pánské kalhoty TBS CEBPAN s rovným střihem a krásným výrazným šitím. Pokud máte raději světlejší barvy, můžete zvolit pánské kalhoty TBS PILFAN. Oba modely jsou ideální pro tyto příležitosti, kde oceníte pohodlí a eleganci.

Vhodným a hlavně slušivým vrškem k takovým kalhotám jsou jednoznačně košile. Pokud volíte decentnější, ale zato neokoukaný styl, značka TBS bude to pravé pro vás. Košile s krátkým rukávem TBS CHECIG, CHETIA nebo CHERSA jsou toho jasným důkazem. Pro ty, co mají raději dlouhý rukáv je v nabídce pánská košile TBS CHERAX nebo CHEAYA.

Pokud si můžete dovolit více ležérní a moderní styl můžete zvolit košili s dlouhým rukávem od značky Northland Professional Jako Langarmhemd nebo Fritz Leinen Langarmhemd, která je navíc vyrobena částečně ze lnu, který přináší nebývalý komfort. Obě košile jsou výrazné, moderní a především kvalitní.

A teď ještě obuv. Při výběru zůstaneme u formálního stylu. V nabídce máme oblíbené a stylové nazouvací polobotky TBS LAFARE, které jsou vyrobeny z prvotřídní kůže. Více uvolněným modelem jsou boty TBS MAHANI a kožené mokasíny BECKET

Dnes jsme pro vás vybrali klasické pánské oblečení, které využijete do práce, na pracovní schůzky nebo formální akce. Tyto kousky oblečení by měl mít v šatníku každý muž.
Příště se naopak oblékneme na ležérní, volnočasovou akci, kde chcete vypadat hlavně stylově, originálně a v neposlední řadě se cítit skvěle. Toto vše vám značky TBS a Northland Professional zajistí.