Zimní a podzimní obuv se slevou 25%

Do naší republiky dorazilo klasické podzimní počasí, svěží vzduch, stromy hrající barvami a všudypřítomné šustění listí. Čas jako stvořený pro krásné a romantické procházky.

Do naší republiky dorazilo klasické podzimní počasí, svěží vzduch, stromy hrající barvami a všudypřítomné šustění listí. Čas jako stvořený pro krásné a romantické procházky. Pro tyto příležitosti jsme pro vás připravili TÝDENNÍ AKCI, ve které najdete oblíbené modely francouzské značky TBS z kolekce podzim/zima a to se slevou 25%, která trvá do 19.11.2015.

Pro dámy, které mají rády elegantní a neokoukaný styl, je připraven model TBS WESTER se zvýšeným podpatkem vyrobený z prvotřídní kůže včetně stélky. Pokud se nevyhnete deštivému počasí, budou pro vás ideální volnou populární gumáky TBS BROOKE, vhodné do města díky krásnému designu. Pro dámy upřednostňující ležérní styl jsou připraveny tenisky TBS AURANE s krásným páskovým zapínáním.

Pro pány, kteří očekávají naprostou eleganci a pohodlí jsou připraveny modely KERLEA, LORECK nebo DAVIES. Ideální obuv do společnosti, procházky po městě nebo do práce. Pro sportovněji laděné muže jsou v nabídce tenisky HENLEY a MATAWA. Oba modely jsou vhodné pro volnočasové aktivity a procházky každý den.


A to není zdaleka vše, prozkoumejte celou naší týdenní akci a objevte svůj oblíbeny model populární francouzské značky TBS nebo australské znčky Roadsign.