Týdenní akce -40 % na technická trička, pola a kraťasy značky Northland Professional

Připravili jsme pro vás speciální týdenní akci na vybrané zboží z letní kolekce značky Northland Professional. V akční nabídce jsou zejména kvalitní trička z kolekce CoolDry, která se vyznačují kvalitním materiálem.

Připravili jsme pro vás speciální týdenní akci na vybrané zboží z letní kolekce značky Northland Professional. V akční nabídce jsou zejména kvalitní trička z kolekce CoolDry, která se vyznačují kvalitním materiálem. Mezi hlavní výhody tohoto materiálu patří aktivní odvod vlhkosti a vysoká prodyšnost. Díky těmto vlastnostem jsou trika rychleschnoucí a vhodná tak především do letních teplých dní.

Pro dámy

Dámské triko CoolDry Tea L´s T-shirt je jednoduché triko se skvělými vlastnostmi. Vhodné pro sportovní aktivity a volný čas. V nabídce je v několika barvách. Nyní za perfektní cenu 490 Kč.

Dámské triko CoolDry Tea L´s Polo-shirt je velmi podobné předchozímu modelu jen má navíc stylový límeček a cenu stejně vynikající, 590 Kč.

Pro dámy, které ocení barevnější módu je v nabídce sportovní triko CoolDry Adina T-shirt. Triko má stejně vynikající vlastnosti jako předchozí modely, ale barevnější styl zaujme i ve městě.

Pro pány

máme podobně výhodnou nabídku. Jednoduché sportovní triko CoolDry Gregor T-shirt má stejné vlastnosti a cenu jako dámský model, tedy 490 Kč. Vysoká prodyšnost a odvod vlhkosti a rychleschnoucí materiál. Vynikající triko i pro náročnější sportovní výkony. Stejnými vlastnostmi se může pochlubit i pánské triko CoolDry Albin Kurzarmshirt, které má krásný střih a neobyčejnou grafiku přes prsa. 

I pro pány jsou připraveny polo-trika s límečkem CoolDry Gregor Polo-shirt, která mají stejné vlastnosti, ale hodí se i do městské džungle.

Dále jsou v akci pánské kraťasy Forney Badeshorts, díky rychleschnoucímu materiálu jsou vhodné i na koupání a k vodě. Nyní za vynikající cenu 790 Kč. 

Využijte časově omezené nabídky jen do konce týdné (do 31.5.2015).