Stylová obuv pro dámy

Oblíbená a populární značka Tamaris nabízí kromě letní lehké obuvi také kvalitní koženou obuv, která se perfektně hodí v chladnějších dnech, při podzimních procházkách a zimních měsících.Oblíbená a populární značka Tamaris nabízí kromě letní lehké obuvi také kvalitní koženou obuv, která se perfektně hodí v chladnějších dnech, při podzimních procházkách a zimních měsících.
V našem e-shopu se již nyní objevují první kousky vhodné právě pro podzimní a zimní měsíce. Nenechávejte výběr obuvi na poslední chvilku, nebo budete překvapení jako čeští silničáři…


Pro dámy, které vyžadují eleganci po celý rok, jsou skvělou volbou temně rudé polobotky (s označením 1-23300-27) se stélkou z paměťové pěny, Antischockk technologií pro maximální pohodlí na cestách a podpatkem vysokým 75 mm. Skvělá obuv s vynikajícím poměrem ceny a kvality vhodná pro každodenní nošení. Vyšší podpatek má také decentní kotníková obuv (s označením 1-25460-27) vyrobená z prvotřídní kůže. Díky jemnému designu je obuv vhodná pro spoustu příležitostí, ať už formálního či ležérního charakteru. Velmi oblíbeným modelem se stala kotníková obuv (s označením 1-25115-27) s 55 mm vysokým podpatkem, technologií Antishokk, která komfortně tlumí nárazy. Stélka z paměťové pěny podtrhuje vysoký komfort.


Pro dámy, které nenosí jen podpatky je v nabídce i kvalitní kotníková obuv (s označením 1-25260-27). Boční zapínání na zip pro pohodlnější obouvání a komfortní stélka z paměťové pěny. Elegantní obuv se perfektně hodí ke kalhotám pro každodenní nošení nebo procházky městem. Dámy a slečny, které raději volí sportovnější vzhled, máme připravený slušivý model ve stylu tenisek (s označením 1-25826-27). Pestře zpracovaný s lesklými prvky a klínkem vysokým 45 mm. Ideální pro volné chvíle ve městě. 

Na výběr je z mnoha dalších modelů značky Tamaris a francouzské značky TBS.