Slevy napříč celým e-shopem

Slevy napříč celým e-shopem zahýbaly s každou cenou, proto si pečlivě prolistujte všechny kategorie.

Slevy napříč celým e-shopem zahýbaly s každou cenou, proto si pečlivě prolistujte všechny kategorie. Věříme, že u nás si vybere opravdu každý, ať už upřednostňuje sportovní a outdoor oblečení nebo radši módní kousky, které nabízí například francouzská firma TBS.

Začátkem léta se dostávají do kurzu především sportovní trika od značky Northland Professional a Eider, která vynikajícím způsobem odvádí pot od těla, udržují se jednoduše suché a mají vynikající prodyšnost. Mezi další velmi oblíbené produkty patří veškeré kraťasy, jaké máme v nabídce. Ať už se jedná o kraťasy vhodné pro volnočasové aktivity nebo přímo k vodě a na koupání. Kraťasy značky Eider jsou například vhodné i pro náročnější sportovní aktivity v horách a při outdoorových výletech. 

Zapomenout bychom neměli ani na teplejší vrstvy oblečení, které se mohou zejména hodit při nečekaném dešti nebo po západu slunce, kdy už je chladněji. V nabídce je široká škála mikin a středních vrstev vhodné pro náročnější akce, ale i mikiny vhodné do města, kde oceníte jejich neokoukaný design. 

Posledním kouskem, jenž se může hodit na cestách, jsou jistě bundy. V letních měsících, kdy je pořád teplo se nejvíce hledí na prodyšnost. Nejlepším možným řešením jsou lehké bundy s prodyšnou a voděodolnou membránou, které vás skvěle ochrání před nepříznivým počasím a zároveň budou „ventilovat“ přebytečnou vlhkost pryč od těla. V nabídce je celá řada takových bund s membránou od 3000 mm vodního sloupce až po bundy s GoreTexovou membránou, která představuje vrchol technických membrán.