Slevy až -30% na vybrané zboží

Vánoční svátky jsou za dveřmi a většina lidí začíná teprve nyní nakupovat své první dárky. V našem e-shopu však nemusíte na akční ceny čekat.

Vánoční svátky jsou za dveřmi a většina lidí začíná teprve nyní nakupovat své první dárky. V našem e-shopu však nemusíte na akční ceny čekat. Nejlepší produkty jsme pro vás zlevnili již nyní.

V kurzu jsou nyní zimní čepice značky Northland Professional a francouzské značky TBS, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a perfektně hřejí. Ideální pro studené dny plné nepříjemného a chladného větru. V několika barvách je například čepice Mon Strickmutze, kterou můžete doplnit pletenou šálou Mon Strickschal se stejným vzorem. Letošní nabídka je opravdu široká, v nabídce jsou svetry, mikiny i zimní bundy z nové kolekce. Pro dámy je připravena krásná bunda W Ellie Daunenjacke, kterou si zamilujete, díky svému originálnímu designu a perfektní funkčnosti. Velmi módní a slušivý kousek je kabát W Lara Daunenmantel vhodný pro nejrůznější situace díky krásnému a jemnému střihu.

Pro pány je připravená krásná a praktická bunda Exo Sport LT Lucas Parka, která má krásný a decentní design a je vhodná i do nepříznivého počasí. Ideální pro delší vycházky například po vánočních trzích.