Průběžné výsledky 2. etapy Volvo Ocean Race

Propad z prvních příček v druhé etapě zapříčinil slabý vítr, který nepřál TBS týmu MAPFRE a nyní ztrácí na vedoucí pozice přes 300 námořních mil. Nový námořníci mají co dohánět.

Druhá etapa oceánského závodu Volvo Ocean Race se blíží do finiše. Do cíle zbývá vedoucí posádce týmu Brunel přibližně 1000 námořních mil a jsou již nyní za třemi čtvrtinami celé etapy. TBS Tým MAPFRE, který byl minulý týden na prvních příčkách etapy, se v půlce minulého týdne vydal jiným směrem než ostatní posádky. Několik dní plachtili samy bez doprovodu ostatních lodí. TBS Tým MAPFRE se posledních pár dní trápil se slabým větrem a proto se propadli až na pátou pozici a na vedoucí posádku týmu Brunel ztrácí více jak 300 námořních mil, což je přibližne 550 km. Plánovaný příjezd první posádky do cíle druhé etapy,což je Abu Dhabi bude s největší pravděpodobností 13. prosince.

V pátek Vám přineseme další informace, to už budeme téměř v cílové destinaci Abu Dhabi odkud se poté vydáme společně s TBS týmem MAPFRE na další již třetí etapu.


TBS team MAFRE