Povánoční slevy a nejoblíbenější produkty roku 2015

Vánoční svátky a Nový rok jsou za námi a do Čech konečně dorazila zima a sníh. Máme pro vás několik typů na nejprodávanější produkty roku 2015.

Vánoční svátky a Nový rok jsou za námi a do Čech konečně dorazila zima a sníh. Máme pro vás několik typů na nejprodávanější produkty roku 2015, které byly velmi populární a u zákazníků oblíbené.

Pro dámy je v nabídce celá řada kvalitních a především módních zimních bund a kabátů. Například W Ellie Daunenparka značky Northland Professional je krásný, decentní a módní kabát vyrobeny z kvalitních materiálů ideální pro zimní a chladné měsíce. Ozdobný pásek a kapuce, která chrání krk a hlavu před nepříznivým počasím a větrem.
Dámy, které mají rády kožich na kapuci je v nabídce velmi oblíbený dámský zimní kabát Northland Professional W ZILLI PARKA z kolekce Alpenlust. Oblíbená pro módní styl s velkými dřevěnými knoflíky, na rameni ozdobný kožený štítkem s logem a hlavně již zmiňovaný kožich na kapuci, který je příjemný především při větru.

V kategorii pánské zimní bundy je nejoblíbenější značka Geographical Norway, u které máme nově v nabídce bundu BAILEYS, která patří k top modelům letošní sezony. Vybavená kožichem na kapuci a praktickými kapsami a hlavně hřejivým materiálem, který vás bude hřát i při silnějších mrazech. V nabídce je ve třech oblíbených barvách.

Stačí si vybrat :)