Podzimní kotníková obuv Looke

S měnícím se podzimním počasím přichází povinnost prostřídat botník a v tom vám rádi pomůžeme.

Nezalekněte se chladných dnů a vsaďte na koženou obuv Looke. S měnícím se podzimním počasím přichází povinnost prostřídat botník, v tom vám rádi pomůžeme. 
 

Obuv Looke je ručně vyráběná obuv pocházející z Francie. Tato osvědčená značka, kterou vám již léta přinášíme si potrpí hlavně na kvalitní kůži a pohodlí při chůzi. Designy v sobě odrážejí nádech moderní Francie.

Prohlédněte si seznam kotníkových bot, ideálních pro podzimní nošení.

Denissa, kotníková obuv s nádechem elegance a moderního stylu. Obuv je vyrobena z prvotřídní kůže a prvky jako matné provedení kůže a ozdobné prvky k sobě skvěle ladí. Komfortní stélka zaručuje pohodlí i po celodenním nošení. Obuv odpovídá šíři G. Rázem se z této obuvi stává kousek, který by vám neměl v botníku chybět.

Dále byste měli zbystřit při obuvi s názvem Ellain, Melaina nebo Manette. Vyšší kotníková obuv vyrobena z pečlivě vybírané kůže jako stvořená do chladných zimních a podzimních dnů. Nazouvání vám usnadní praktické zapínání na zip a šněrování. 

V neposlední řadě se podíváme na elegantní Nann, Marquise, Jeanna nebo Ambre.

Elegantní kotníková obuv, která bude skvělým parťákem, ať už se v podzimních dnech vydáte kamkoliv. Detailní zpracování ve spojení s ruční výrobou vás ohromí. Vybírejte z krásných barevných variant, které jednoduše sladíte s celým vaším šatníkem.