Podzimní a zimní obuv ROADSIGN

Podzim se nám pomalu přibližuje a proto se i vy můžete pomalu začít připravovat na chladnější měsíce, které nás čekají. Skvělou volbou pro moderní ženy i muže je značka Roadsign. Ta se vyznačuje stylovým a kvalitním zpracováním a super cenou.Podzim se nám pomalu přibližuje a proto se i vy můžete pomalu začít připravovat na chladnější měsíce, které nás čekají. Skvělou volbou pro moderní ženy i muže je značka Roadsign. Ta se vyznačuje stylovým a kvalitním zpracováním a super cenou.

Z počátku podzimu se nám budou nejvíce hodit stylové tenisky DENOI nebo DELUZ. Model DELUZ dokazuje, že i tenisky mohou vypadat stylově a budou se perfektně hodit na večerní procházku nebo večerní párty. Svršek z umělé kůže dodává potřebný styl a světlá podešev ze syntetiky zaručuje dlouhou životnost a pohodlí na cestách. Model tenisek DENOI má svršek se syntetiky a je vhodnější spíše pro volnočasové aktivity. Originálně řešené zavazování a kvalitní syntetická podešev.

I pro dámy máme připravené moderní tenisky. Model nazvaný SAULE má svršek vyrobený z prvotřídní kůže a syntetická podešev přináší pohodlí na cestách. Tento model dámy ocení při večerních procházkách ale i na běžných každodenních cestách do práce. Jednoduchý a moderní design.

Pro pány jsou připravené moderní polobotky LEO. Ty jsou také vyrobené z kvalitní kůže, textílie a syntetické podešve. Krásný a moderní vzhled, který se bude hodit jak k džínám tak i společenským kalhotám. Záleží jen na vás, kam vyrazíte za zábavou…

Máme pro vás samozřejmě připravené i zimní modely, které si však představíme až v průběhu podzimu. Prohlédnou a nakoupit si je samozřejmě můžete již nyní – zde.