Plátěná obuv

V letních měsících jsou nejoblíbenější sandály, žabky a pantofle pro svou vzdušnost a pohodlnost. Jsou však situace nebo příležitosti kam se tato obuv nehodí nebo není úplně tou správnou volbou.

V letních měsících jsou nejoblíbenější sandály, žabky a pantofle pro svou vzdušnost a pohodlnost. Jsou však situace nebo příležitosti kam se tato obuv nehodí nebo není úplně tou správnou volbou. Procházky přírodou ale i městem mohou kolikrát vyžadovat alespoň uzavřenou obuv, ve které se vám bude cestovat pohodlněji a také bezpečněji.V našem eshopu pro vás máme na výběr z několika plátěných modelů, které jsou pro tyto příležitosti jako dělané. Jako obvykle začneme u dámských modelů.

Dámské plátěné modely Letní lehké tenisky TBS KELLYE jsou ideální pro cestování městem. Mají kvalitní pryžovou podešev, která je ve špičce zesílená pro lepší ochranu prstů a dlouhou životnost. Komfortní kožená stélka zajišťuje pohodlí i při opravdu dlouhém dni. Decentně volené barvy a vzor, který zaujme na první pohled. Na výběr je světlá a tmavá verze.

Velmi oblíbeným modelem se staly tenisky TBS CAROLI, které jsou taktéž plátěné a vynikají neobyčejným vzorem. Kvalitní a komfortní kožená stélka zaručuje pohodlí. Stylové kožené tkaničky podtrhují vytříbený styl.

Pánské plátěné modely 

Pro pány máme připraveny stylové plátěné tenisky TBS SALVEY, jenž mají taktéž silnou pryžovou podešev se zesílenou přední částí pro lepší ochranu prstů. Kvalitní a komfortní kožená stélka zaručuje komfort i na dlouhých cestách. Ideální pro každý den ve městě. Na výběr z několika barevných variant, které se budou hodit k mnoha vašim outfitům.

Podobný model je TBS SMITHS, který se ovšem liší svou váhou. Tento model je lehký a svršek spolu se stélkou jsou vyrobeny z kvalitní textilie. Tento model je vhodný pro volné chvíle s přáteli nebo nenáročné procházky. Zesílená přední část pro lepší ochranu prstů.