Pánský podzimní a zimní šatník

Pánové, babí léto zdá se nenávratně skončilo a venku přituhuje. Připravte svůj šatník na podzimní a zimní kolekci a inspirujte se nejnovějšími trendy.

Pánové, babí léto zdá se nenávratně skončilo a venku přituhuje. Připravte svůj šatník na podzimní a zimní kolekci a inspirujte se nejnovějšími trendy.

Teplé oblečení pro muže? Žádná nuda!

Už dávno neplatí, že se výrobci oblečení soustředí převážně na ženy. I pánské kolekce se pyšní originálními kousky, barvami a u nás i kvalitními materiály. Často asi řešíte, co si obléknout do školy, práce, na výlet s rodinou nebo neformální akce. Pojítkem je za nás nedbalá sportovní elegance. Ať už jde o podzimní svetry, bundy, košile, kalhoty i boty – z nadčasových kousků hravě sestavíte pohodový outfit, ve kterém vydržíte celý den. 

Co si obléknout v chladném počasí? TOP 3 tipy pro muže!

1. Teplé svetry a mikiny – na výběr máte z mnoha barev i vzorů. Do práce a na formálnější akce doporučujeme jednobarevné svetry, spíše tenčí. Na méně formální příležitosti, na výlet a posezení s přáteli už můžete sáhnout i po vzorovaném svetru. Zvláště na zimu se hodí oblíbené norské motivy. S těmi se neztratíte ani v příjemném horském baru pod sjezdovkou. Všichni sportovci pak ocení pohodlné mikiny. I ty nabízíme ve více vzorech a barvách.

2. Hřejivé bundy, kabáty a vesty – pokud vám nesmí na věšáku v těchto měsících něco chybět, tak to jsou právě teplé bundy, kabáty a případně i zateplené vesty. Ať už to máte do práce hodinu autobusem, vlakem, nebo jen kousek autem, určitě nepodceňujte oblékání. Výběr je opět bohatý. Ti, co neradi nosí deštník a zároveň nechtějí být nemile překvapeni deštěm, jistě přivítají bundy s kapucí. Pro všechny ostatní tu jsou bundy a kabáty bez kapuce, ke kterým klidně přidejte podzimní šálu nebo šátek. 

3. Zimní obuv pro muže vás mile překvapí – věřte, nevěřte, i tenisky mohou být elegantní a vhodné do chladnějších měsíců. Pokud ale chcete mít kotníky pěkně schované v teple, pak si raději pořiďte vyšší obuv. Naším favoritem je rozhodně značka TBS a Roadsign.