Kožené tenisky značky Looke

Prohlédněte si 8 modelů kožených tenisek, po kterých sáhnete v průběhu celého roku a především v následujících měsících.

Málo, která obuv, je tak často nošena jako právě tenisky. Dámské tenisky se v posledních letech těší velké oblibě. Proč? Kromě krásných designů, je to obuv, kterou můžete nosit v průběhu celého roku. Je samozřejmě jasné, že v parném létu, či krutých mrazech, je potřeba sáhnout do jiné kategorii bot. Ale pokud budete mít v botníku alespoň některé z kožených tenisek Looke, budete připravena na většinu dní v roce.

Tato kožená obuv se bude hodit právě v těchto měsících, kdy se budou teploty měnit. Ráno nad nulou ale odpoledne si budeme připadat, že je jaro v plném proudu.

V naší nabídce naleznete nejen celokožené svršky, ale také s perforací, které jsou vhodné i do letních dnů. Tenisky lze díky jejich tvaru také jednoduše kombinovat se zbytkem oblečení a jsou vhodné nejen na volný čas, ale i pro neformální outfit do práce nebo do města za zábavou.

Dnes se podívám na 8 modelů dámských kožených tenisek Looke, které budou v nadcházejících měsících volbou číslo jedna.

Pestré barvy a krásná kůže? To je model AMIA z podzimní kolekce Looke. Pohodlné dámské kožené tenisky v šesti barvách. Tato obuv má klasický tvar s mírně zakulacenou špičkou. Je posazena na nižší podešvi a vnitřek je vyplněn koženou stélkou, která váš potěší především v pohodlí při chůzi.

Teniska přesně k džínům? Zastavte se u modelu JEANICE. Kožená teniska v krásném a klidné designu, kde je kladen důraz hlavně na viditelnost nitě a spojení panelů kůže přes špičku obuvi.  Přesně toto je kožená teniska, kterou nazujete nejčastěji na jaře a na podzim. Má kulaté šněrování a pevnou pryžovou podrážku v černé barvě nebo originálním provedení bílo černých šmouh.

Připravte se na teplé dny už teď. Sluníčko a teploty jsou často velkým překvapením. V jarních dnech často vyskočí vzhůru ze dne na den. A pro tyto dny jsou jasnou volbou ikonické modely kožených bot s názvem BONNIE a ELLINOR.  Pohodlné dámské tenisky, které vzhledem vplouvají do stylu polobotek a na první pohled se odlišují krásným prošitím svršku s podešví po celé délce. Vhodně je lze kombinovat nejen s džíny ale i s kraťasy, volnějšími kalhoty nebo džínovou sukní. Kvalitní kůže Vám vydrží v botníku dlouhý čas a měkčená stélka dá vaším chodidlům zasloužené pohodlí. Model BONNIE má navíc s části perforovaný svršek, díky kterému se v teplých dnech budou vaše nohy cítit skvěle. 


 

Mezi další elegantní kožené tenisky patří ručně vyrobený model DAIANA ve čtyřech barvách. Celokožený svršek, který se nezalekne špatného počasí ale pro slunečné dny bude skvělý. Pokud si potrpíte na volnočasový styl, jsou tyto tenisky přesně pro vás.

Rádi si hrajete s barvami? Objevte dámské modely RUBIE, MARIAN nebo FLORI. V těchto kožených teniskách značky Looke rozzáříte každý všední outfit. Krásné vzory a kvalitní kůže, na kterou se můžete spolehnout.

Obuv dělá člověka a pohodlná chůze je půl zdraví. Nevíme, kdo to řekl, ale věříme, že kvalitní obuv je základem. Vyberte si z široké nabídky kožených tenisek, které se budou hodit právě teď.