Oblečení k Vánocům - pro dámy i pány

Čas nakupování vánočních dárků je už tady. Oblečením to nikdy nezkazíte. Je totiž praktickým dárkem a navíc i pěkným.

Čas nakupování vánočních dárků je už tady. Oblečením to nikdy nezkazíte. Je totiž praktickým dárkem a navíc i pěkným.

Nevíte co pod stromeček? Zkuste měkké dárky

Měkkým dárkem uděláte radost každému, jen možná ne dětem. Praktické a pěkné měkké dárky mají rádi všichni, pokud se tedy nejedná o ponožky. Ale ruku na srdce. I ty potřebujete, i když si často říkáte, že je jejich koupě zbytečná, že to v těch starých s dírou na patě ještě chvíli vydržíte.

Vánoční dárky pro dámy

Venku už pořádně přituhuje, a tak se nabízí jako vánoční dárek pro ženu, přítelkyni, sestru nebo maminku třeba nový zimní dámský kabát, který unosí druhou půlku zimy. Doplňte dámskou zimní bundu teplou dámskou čepicí a šálou a zimní komplet máte na světě. Kulich zahřeje a navíc udělá parádu. Je také vhodným vánočním dárkem, když se bojíte, že netrefíte správnou velikost. A takový univerzální dárek jako čepice nebo šátek vám pak zajistí samé díky a žádné výčitky.

Co za vánoční dárek pro muže?

Hledáte a stále nenacházíte vhodný vánoční dárek pro manžela, bratra, tatínka nebo syna? I jim jistě přijde vhod teplá pánská zimní bunda, zvláště ve sněhových chumelenicích při škrábání námrazy na autě. Ženy mají velikosti svých blízkých tak nějak víc v oku, a tak se zřejmě nestane, aby se netrefily s výběrem. Alespoň ne příliš často. Tedy snad. 

A tak jako skvělý vánoční dárek pro muže poslouží i pánské kalhoty nebo pánské svetry a mikiny, které jako druhá vrstva dostatečně ochrání před mrazem a zimou. Stejně tak stylová pánská čepice, která zahřeje v každém chladném počasí.