Nové zimní čepice a šály

Nová kolekce doplňků, které oceníte především v nepříznivém chladném počasí.

Nová kolekce doplňků, které oceníte především v nepříznivém chladném počasí. Pokud hledáte decentní čepici, která má zároveň styl, doporučujeme Mon Strickmutze. U této čepice můžete vybírat ze tří barev. Ve stejných barvách můžete pořídit i pletené šály Mon Strickschal se stejným vzorem. Tuto kombinaci mohou nosit jak dámy, tak i pánové.

Pro odvážnější dámy jsou připraveny krásně barevné čepice W Zilli Strickmutze, které jsou pleteny velkým okem, mají velkou stylovou a barevnou bambuli a na čele originální kožený štítkem s logem Northland Professional.

Pro pány máme v nabídce pletené čepice Lois Strickmutze, které jsou zdobeny ručním kontrastním šitím a koženým štítkem s logem Northland Professional. Dvě barevné varianty, jedna zeleno-žlutá a druhá šedo-červená. Ve stejných barvách pro vás máme připraveny i pánské šály.
I milovnící francouzské módní značky TBS mohou vybírat hned z několika čepic. Jednoduchá a elegantní, taková je čepice TBS BONPLA. Zajímavou kombinaci tvoří šála GORCHA s čepicí GORBON.

V nabídce je i spousta ostatních čepic a zimního zboží, stačí si jen vybrat.