Nové letní modely francouzské značky TBS

Nová letní kolekce francouzské značky TBS přichází do našich prodejen a e-shopu.
Nová letní kolekce francouzské značky TBS přichází do našich prodejen a e-shopu. Oživte svůj šatník neokoukaným kouskem nebo obujte ručně šitou obuv, která Vás ohromí vysokým komfortem a kvalitou zpracování.

Pro dámy se rozšířila nabídka letní a pohodlné obuvi TBS BABETH, která má svršek, podšívka a stélku vyrobenou z kvalitní kůže a je nyní již ve čtyřech barevných provedeních. Kvalitní syntetická podešev zaručuje dlouhou životnost. 

Dalším elegantním kouskem jsou dámské sandály TBS BERTIE, které jsou vyrobeny s kvalitní kůže. Mezipodešev je z anatomické pěny a přináší tak vynikající komfort. Opět se rozšířila nabídka barevných modelů. 

Velmi populární dámský model TBS TELINA si získal brzy své milovnice, díky pohodlí, komfortu, jednoduchosti a hlavně eleganci. Ručně šité z vybraných materiálů. Syntetická podešev zaručuje dlouho životnost.

Sportovně vypadající kožené sandály TBS ROSITA vhodné především pro volný čas a nenáročné vycházky přírodou. Jsou vyrobeny z kůže a pěnová stélka je potažená mikrovláknem pro vynikající komfort a lehkost. 

Nejlehčí letní obuv jsou jednoznačně žabky. Dámské žabky TBS KIPPER mají gumovou podešev, která je odolná proti ošoupání a neobvykle tvarovaná stélka pro ještě komfortnější pocit na noze. Vhodné především na pláž ale i volný čas. 

Poslední dámskou letní novinkou jsou ručně šité sandály TBS ANAIKA. Krásný barevný styl a mezipodešev zdobená přírodním materiálem. Svršek, podšívka a stélka jsou vyrobeny z kvalitní kůže, která zajištuje dlouho životnost.


Pro pány jsou nově v nabídce velmi komfortní pantofle a sandály z prvotřídní kůže. 

Pánské sandály TBS UZYKAN mají tři nastavitelné pásky pro perfektní držení nohy při náročnějších vycházkách. Svršek a stélka jsou vyrobeny z kvalitní kůže a pryžová podešev zaručuje dlouho životnost. Stylové a robustní vhodné pro volný čas a vycházky. 

Velmi oblíbeným modelem jsou robustní pánské žabky UNITES, které mají koženou stélku a proto jsou maximálně pohodlné. Díky preciznímu a robustnímu zpracovaní se hodí pro každodenní nošení. Velmi podobným modelem jsou pantofle TBS URSINO, které mají stejnou podešev, ale mají klasickou konstrukci jako pantofle. Stejně robustní a pohodlné, vhodné pro každý den. 

Klasickým modelem jsou ručně šité a velmi lehké sandály TBS CARWAY, které máme nově ve dvou barevných provedeních. Svršek a stélka z prvotřídní kůže, textilní podšívka spolu se syntetickou podešví zaručují dlouho životnost. Tři nastavitelné pásky.

Konzervativnější modely TBS ADIVAR a ALISEM jsou vhodné pro delší vycházky díky uzavřené špičce. Bezkonkurenční pohodlí díky prvotřídní kůži, která byla použita na svrchní části a stélce. Podšívka z Lycra materiálu jen zvyšuje už tak dosti vysoký komfort. Model TBS ALISEM má navíc pásek přes patu.