Nové modely Geographical Norway

Nové modely pánských triček oblíbené značky Geographical Norway jsou opět na našem e-shopu. Neváhejte a lookněte se...

Slunce začíná konečně hřát a proto je nejvyšší čas obstarat si nové módní kousky do svého šatníku. Do našeho e-shopu a na prodejny právě dorazila oblíbená a populární trika od značky Geographical Norway.

V nabídce je hned několik nových modelů. Triko JEDIMONIO MEN s výraznou vyšívanou vlajkou na hrudi, rameni a menší grafikou na zádech. V nabídce je hned v několika barvách, proto si pospěšte a vyberte si svůj kousek.

Dalším krásným kouskem je triko JEGOVA SS MEN, které máme mimo standardních barev jako je černá, tmavě modrá, bílá a červená také v barvě žlutá a korálová. Grafika s vlajkami odkazující na treking a expedice.

Triko JALIXTE SS MEN zdobí na přední straně výšivka s dominantním nápisem Geographical Norway a výstřih do V. Naopak triko JEYBOARD SS MEN ASSOR B je s decentním nápisem Monte – Carlo a odkazuje na jachtařský sport a také s výstřihem do V.

Poslední novinkou je triko JAMBERANO S MEN, které je ze všech nejjednodušší. Malé výšivky na hrudi a na jednom rameni. „Dvojí“ výstřih do V a ozdobné knoflíčky.

Všechna trika jsou vhodná pro každodenní nošení ve městě i přírodě a lehké sportovní aktivity spíše za teplého počasí.