Nová kolekce TBS - jaro/léto

Pojďte s námi objevit novou letní kolekci francouzské značky TBS, která vás nadchne kvalitou, designem a komfortem, který nebudete chtít za nic vyměnit.
Na našich prodejnách a e-shopu se pomalu začínají ukazovat první jarní a letní módní kousky od populární francouzské značky TBS, která je známá nejenom kvalitním zpracováním, ale především neokoukaným střihem, nápadem a barevným provedením. Značka TBS klade důraz na výběr kvalitních materiálů a na výrobu obuvi, která není produkována v asijských zemích, ale pouze v Evropské unii. Mokasíny se vyrábějí v Portugalsku a zbytek obuvi v domácím prostředí, tedy ve Francii.

V nabídce je nyní model TBS ALLOHA i v hnědé barvě – ručně šitý model z kolekce Nautical Spirit vyrobený z nejkvalitnější kůže, pryžové podešve a kožené stélky. Vysoký komfort, který si zamilujete.

Dalším oblíbeným modelem je kožený volnočasový kousek TBS MATAWA, který má syntetickou stélku a perforovanou pryžovou podešev s inovativním designem. Třešničkou na botě jsou stylové tkaničky, které připomínají námořní lano.

Dámské tenisky TBS CERISE jsou ideální pro letní vycházky po městě, přizpůsobivá pryžová podešev je pohodlná i při delší chůzi. Svrchní část se stélkou vyrobená z kvalitní kůže.

Pánské mokasíny TBS GLOBEK není ani třeba dlouze představovat. Jedná se o jednoznačně nejpopulárnější model značky TBS, oblíbený již celou řadu let a to především díky designu a kvalitnímu zpracování, které dává obuvi dlouhou životnost a užitečnost.

Obuv TBS DAVIES si rádi vezmete večer do společnosti, kde oceníte její ležérní styl a eleganci nebo do práce kde zase oceníte její vysoký komfort a pohodlí při delší chůzi.

V naší nabídce je celá řada zajímavé obuvi TBS, kterou prověřilo nemalé množství spokojených zákazníků.