Nová kolekce obuvi TBS na prodejnách a e-shopu Looke

S podzimem nám dorazila i prémiová francouzská obuv TBS. V naší nabídce naleznete převážně koženou obuv, stylové boty do města, holínky, zimní kožené pohorky i precizní obuv TBS s podešví z mleté vepřovice. Pouze u nás v Looke.cz

Na podzim musíte být co se týče obuvi perfektně vybaveni. Hledáte něco "VÍC"? Obuv TBS Vám nabízí perfektní komfort, který na našem trhu nemá konkurenci a zároveň nádherný vzhled. Francouzi zkrátka ví, jak vyrábět boty a tenisky, TBS je toho jasným důkazem.

Pokud chcete vašim nohám dopřád nejlepší možné pohodlí, doporučujeme něco z kolekce Easy walk, kde tuto obuv dodáváme ve velkém množství i do zdravotních prodejen. Další modely, které můžeme doporučit, jsou pánské polobotky s podešví z mleté vepřovice, která se perfektně vytvaruje dle požadavků vaší nohy, ploska nebude strádat a vy budete vypadat perfektně.

V naší nabídce jsou i ultralehké kožené pohorky s odlehčenou podešví, které vám v zimě zajistí teplo. Skvělé jsou i jedinečné trendy holínky s vrchní textilií.