Nová kolekce obuvi Looke!

Vybírejte z nových kousků francouzské značky Looke. Nové ale i osvědčené modely v různých barevných provedeních.

Hledáte pohodlnou ale zároveň stylovou obuv? Vyzkoušejte značku Looke. Pokud vám snad zatím tato značka nic neříká, čtěte dále, je na čase to změnit. Značka Looke pochází z Francie a je specialistaou na ručně vyráběnou koženou obuv.

V dnešní době pásových produktů je skvělé dopřát si ručně dělanou obuv a pozorovat detaily ručního zpracování.

Kožené novinky, které k nám právě dorazily si nesmíte nechat ujít! Oblíbené modely jako je Jocelina v nových barevných variantách žlutočerná, pistáciová, azurová nebo tmavě modrá.

O slovo se hlásí také Maurina, moderní kožená kotníková obuv, která dostala podobu ve světle šedé, žluto černé, hnědé nebo třeba světle růžové.

Chcete zkusit úplnou novinku? Podívejte se na obuv Nancey. Kožená kotníková bota vyrobena z kvalitní kůže ve variantách červené, šedé, žluté a v dalších nápaditých barvách.

Další novinkou jsou tenisky Amia. Kožené tenisky vyrobeny z pečlivě vybírané kůže, designováno do nejrůznějších barevných provedení.

Do chladného počasí je potřeba zvolit pořádnou obuv. Jako jsou nové kotníkové workery Viviane, Julienne nebo kožené polokozačky Katriane.

 

Novinky od značky Looke, kterou Vám již léta přinášíme, vás nadchnou. Nenechte nic náhodě, obuv je v limitovaném množství.