Nová kolekce Northland Professional

Zimní kolekce oblíbené rakouské značky Northland Professional přichází do našeho e-shopu s modely, které vás zaručeně ohromí.

Zimní kolekce oblíbené rakouské značky Northland Professional přichází do našeho e-shopu s modely, které vás zaručeně ohromí. Neobyčejný a stylový design, kvalitní materiály, které zaručují vysoký komfort a pohodlí.

Pro dámy jsou připraveny zimní svetry a bundy. Například Clivia Kapuzenjacke je krásná dámská bunda se zajímavým střihem, ozdobným zapínáním na knoflíky, stahovací kapucí a postranními kapsami. Dalším zajímavým kouskem je dámská bunda Sora Microloft Kapuzenjacke, která se svým vzhledem hodí nejvíce do městské džungle, kde vynikne neobyčejný design. Dalším populárním kouskem je oboustranná zapínací sukně Sora Microloft Wende-Rock, která se hodí perfektně k bundě Sora Microloft Kapuzenjacke.

Pro pány jsou také v nabídce zajímavé bundy a svetry. Nejoblíbenějším svetrem je bez pochyb Kimo Strickjacke, který je krásně pletený s netradičním vzorem a v zimních měsících příjemně hřeje. Ke krásnému svetru se ideálně hodí prošívaná zimní bunda Iso Microloft Jacke, která se postará o teplo, které bude letos podle všeho potřeba.

Zimní nabídka je letos široká a vybere si v ní opravdu každý milovník kvalitního a komfortního oblečení.