Nová kolekce Northland Professional

Populární rakouská značka Northland Professional se vyznačuje neokoukaným stylem a nebojí se u svého oblečení upustit trochu fantazie. Pokaždé tak vznikne kolekce, která si vždy najde své fanoušky díky neobyčejnému stylu..

Populární rakouská značka Northland Professional se vyznačuje neokoukaným stylem a nebojí se u svého oblečení upustit trochu fantazie. Pokaždé tak vznikne kolekce, která si vždy najde své fanoušky díky neobyčejnému stylu. K tomu všemu se značka může pochlubit opravdu precizním zpracováním každého kousku. Od výběru a použití kvalitních materiálů až po malé ozdobné prvky jako je růžička velká jako knoflík, která zdobí některé mikiny nebo například kožené štítky s metalickým logem.

Móda pro dámy

Některé kousky stojí za bližší představení. Dámská rozepínací mikina Helene Strickfleecejacke potvrzuje vše, co bylo výše napsáno. Originální výběr svrchního materiálu, příjemný střih, detailní zpracování dekorativních prvků, jako jsou ozdobné proužky na rukávech, tradiční velký knoflík u krku, kožená poutka zipů a kožený štítek na rameni s logem Northland Professional. Ve spodní části krásná ozdobná malá růžička.

Pokud patříte mezi dámy, co volí raději konzervativnější styl oblékání, nemusíte mít strach. I pro vás je připravené kvalitní a originální oblečení. V chladných zimních dnech oceníte decentní prošívaný kabát Jana Microloft Kurzmantel s kapucí, která perfektně chrání hlavu a krk před nepříznivým počasím. Na výběr máte ze tří barev, červené, modré a černé.

Móda pro pány

Pro pány jsou také připraveny neokoukané módní kousky. V chladných dnech oceníte i teplou mikinu, kterou si můžete vzít pod bundu. Jedna taková je mikina s kapucí Kersten Strickfleecejacke, která se na první pohled zdá jako obyčejná mikina. Ovšem, není tomu tak. Tento pánský kousek vypadá jako pletený, ale uvnitř se schovává příjemná a hřejivá fleecová podšívka, jenž zahřeje i v prosinci a lednu. Dvě praktické postranní kapsy se zipem a klasický kožený štítek na rameni s logem Northland Professional