Nová kolekce - Northland Professional

S odcházející zimou a stoupajícími teplotami i u nás v e-shopu ustupují zimní bundy novým letním trendům. Letošní léto jsme vybírali moderní a stylové kousky značky Northland Professional , které vás zaručeně okouzlí.

S odcházející zimou a stoupajícími teplotami i u nás v e-shopu ustupují zimní bundy novým letním trendům. Letošní léto jsme vybírali moderní a stylové kousky značky Northland Professional , které vás zaručeně okouzlí.

Pro dámy jsme připravili neobyčejný svetřík Feli Strickpullover, který je v nabídce v zelené, růžové a šedé barvě. Komfortní a stylový design s děrovaným vzorem. Propracované detaily, jako malá mašlička ve spodní části a ozdobný kožený štítek AlpenLust na rukávu. Ve velmi podobném stylu se nesou trika Filly T-Shirt nebo Fee T-Shirt z kolekce AlpenLust, taktéž ozdobené mašličkou. Ke svrškům se krásně bude hodit originálně střižená sukně, která je ozdobená malou krajkou ve spodní části a vyšívaným dekorem. Vyrobená z komfortní směsi bavlny lnu.

Pro pány jsou v nabídce také trika s krátkým rukávem. Jsou to Martin T-Shirt v tmavě šedé a bílé barvě. Velmi moderně a elegantně působí košile Jako Langarmhemd, která je výrazně červená s růžovým límcem a manžety. Ideální pro muže, kteří jdou rádi s trendy.

I v horkých letních dnech nás občas překvapí deštivé počasí. V takovou chvíli je nejpohodlnější lehká bunda, která není objemná, ale dokáže vás bez problémů udržet v suchu. Taková je pánská bunda RS XT 3000 Finn Jacke, ideální i pro náročnější vycházky a delší cestování. Kvalitní zpracování je již u značky Northland Professional samozřejmostí.