Nová kolekce francouzské obuvi TBS

Populární francouzská značka TBS, která je oblíbená především díky kvalitní kůži, preciznímu zpracování a v neposlední řadě vyniká neobyčejným stylem a moderním designem. Když se toto všechno umí skloubit, musí zaručeně vzniknout vždy něco krásného.

zimní francouzská obuv TBS


Populární francouzská značka TBS, která je oblíbená především díky kvalitní kůži, preciznímu zpracování a v neposlední řadě vyniká neobyčejným stylem a moderním designem. Když se toto všechno umí skloubit, musí zaručeně vzniknout vždy něco krásného. V tomto případě to je zimní kolekce značky TBS.

Zimní obuv pro dámy

Pro dámy jsou připravené lehčí polobotky TBS TYPHANY, které vynikají krásným a moderním svrškem, který doplňuje kvalitní syntetická podešev v kontrastní barvě. Ideální pro podzimní procházky městem. Pro dámy, kterým je již v tuto domu zima bude jasnou volbou kotníková obuv TBS GIRLYE. Ta zaujme středně velkým podpatkem a decentně zpracovaným svrškem z kvalitní kůže. Pohodlné a komfortní zapínání na zip na obou stranách boty. Perfektní model pro chladnější počasí, cestování do práce a procházky zimním městem. Pro slečny a dámy co radši vsadí na klasickou zimní obuv, ale chtějí si zachovat vytříbený styl je připraven model TBS MAZZLY. Ten je na rozdíl od ostatních modelů podstatně vyšší, s nízkým podpatkem a ozdobným zapínacím páskem nad kotníkem. Naprosto perfektní obuv, na kterou se můžete spolehnout v zimních mrazivých měsících.

Zimní obuv pro pány

Pro pány jsou také připraveny zimní modely, které vyčnívají v nepřeberném množství klasických bot. Velmi decentním a jednoduchým modelem je TBS YSTORYH, který má svršek vyrobený z kvalitní kůže a pryžová podešev zaručuje dlouhou životnost a hlavně vysoký komfort i při opravdu dlouhém dni. O něco vyšší je model TBS YOKALA, který svým designem a šitím ve špičce připomíná mokasíny. Vnitřní část boty je vybavena příjemným kožíškem, který zvyšuje komfort v chladných dnech a pryžová podešev je maximálně komfortní i při každodenním náročném nošení.
Jsou ale i páni, kteří celoročně nevymění tenisky za žádnou jinou obuv. Pro takové máme připraven model TBS AXIOMES. Jak je již zvykem tak svršek je vyroben z kvalitní kůže a syntetické podešve, která je vysoce komfortní a má dlouhou životnost.