Nová kolekce francouzské obuvi TBS

26.9.2016
zimní francouzská obuv TBS


Populární francouzská značka TBS, která je oblíbená především díky kvalitní kůži, preciznímu zpracování a v neposlední řadě vyniká neobyčejným stylem a moderním designem. Když se toto všechno umí skloubit, musí zaručeně vzniknout vždy něco krásného. V tomto případě to je zimní kolekce značky TBS.

Zimní obuv pro dámy

Pro dámy jsou připravené lehčí polobotky TBS TYPHANY, které vynikají krásným a moderním svrškem, který doplňuje kvalitní syntetická podešev v kontrastní barvě. Ideální pro podzimní procházky městem. Pro dámy, kterým je již v tuto domu zima bude jasnou volbou kotníková obuv TBS GIRLYE. Ta zaujme středně velkým podpatkem a decentně zpracovaným svrškem z kvalitní kůže. Pohodlné a komfortní zapínání na zip na obou stranách boty. Perfektní model pro chladnější počasí, cestování do práce a procházky zimním městem. Pro slečny a dámy co radši vsadí na klasickou zimní obuv, ale chtějí si zachovat vytříbený styl je připraven model TBS MAZZLY. Ten je na rozdíl od ostatních modelů podstatně vyšší, s nízkým podpatkem a ozdobným zapínacím páskem nad kotníkem. Naprosto perfektní obuv, na kterou se můžete spolehnout v zimních mrazivých měsících.

Zimní obuv pro pány

Pro pány jsou také připraveny zimní modely, které vyčnívají v nepřeberném množství klasických bot. Velmi decentním a jednoduchým modelem je TBS YSTORYH, který má svršek vyrobený z kvalitní kůže a pryžová podešev zaručuje dlouhou životnost a hlavně vysoký komfort i při opravdu dlouhém dni. O něco vyšší je model TBS YOKALA, který svým designem a šitím ve špičce připomíná mokasíny. Vnitřní část boty je vybavena příjemným kožíškem, který zvyšuje komfort v chladných dnech a pryžová podešev je maximálně komfortní i při každodenním náročném nošení.
Jsou ale i páni, kteří celoročně nevymění tenisky za žádnou jinou obuv. Pro takové máme připraven model TBS AXIOMES. Jak je již zvykem tak svršek je vyroben z kvalitní kůže a syntetické podešve, která je vysoce komfortní a má dlouhou životnost.