Dámská zimní obuv Tamaris

Dny se nám začínají pomalu, ale jistě zkracovat, rána jsou chladná a teploty se začínají blížit i k nule. Ideální čas začít vybírat obuv pro letošní zimní sezónu. V našem e-shopu najdete nejrůznější zimní obuv značky Tamaris,ze které si vybere zajisté každá dáma či slečna.

Dny se nám začínají pomalu, ale jistě zkracovat, rána jsou chladná a teploty se začínají blížit i k nule. Ideální čas začít vybírat obuv pro letošní zimní sezónu. V našem e-shopu najdete nejrůznější zimní obuv značky Tamaris, ze které si vybere zajisté každá dáma či slečna. 

Začneme lehčí obuví, která se perfektně hodí do podzimních dnů a ve kterých se podniknete příjemné procházky městem a parkem. Mezi tuto obuv patří například kotníková obuv Tamaris, typ 1-25016-27, jenž je vyrobena z prvotřídní kůže. Technologie Antishock výrazně přispívá ke komfortu při dlouhodobém nošení. Ideální obuv pro dámy, co mají rády středně velký podpatek.
Naopak pro dámám, které se obejdou bez podpatku, doporučujeme kotníkovou obuv Tamaris 1-25265-27, vyrobena taktéž z kvalitní kůže. Je to obuv ideální pro každodenní nošení, navíc ji nabízíme ve dvou barevných provedeních: v moderní béžové a temně modré barvě.

Jakmile udeří zima, volte klasické vysoké kozačky. Velmi moderním kouskem jsou kozačky Tamaris , typ 1-25517-27, které mají 75mm vysoký podpatek, se stélkou z paměťové pěny, jenž se individuálně přizpůsobuje noze. Velmi oblíbené jsou také stylové kožené kozačky Tamaris, konkrétně 1-25530-27. Ty jsou vyrobené z prvotřídní kůže a také oplývají pohodlnou stélkou z paměťové pěny zajišťující maximální komfort i při každodenním nošení. Najdete je v klasické a oblíbené hnědé barvě.