Moderní zimní bundy Northland Professional

Jak už bývá v našich končinách zvykem, zima udeřila doslova z ničeho nic. Navíc se střídají slunečné dny s těmi šedými a chladnými. Nejlepším způsobem jak se chránit před zimou a deštěm je kvalitně zpracovaná a teplá zimní bunda. Přesně takové pro vás máme od značky Northland Professional.

Jak už bývá v našich končinách zvykem, zima udeřila doslova z ničeho nic. Navíc se střídají slunečné dny s těmi šedými a chladnými. Nejlepším způsobem jak se chránit před zimou a deštěm je kvalitně zpracovaná a hlavně teplá zimní bunda. Přesně takové pro vás máme od značky Northland Professional. Ať už jste dáma připravená vyrazit na pracovní večeři nebo slečna, která vyráží za zábavou do víru velkoměsta. U nás zajisté objevíte moderní kousek přesně pro vás. Nezapomínáme ani na pány a i pro ty máme připravené bundy s moderním střihem.

Zimní bundy pro dámy

Pro dámy je připraven například kabát Emma Parka, který má moderní střih a pečlivě vybrané materiály. To zaručuje nejenom pohodlí na cestách, ale hlavně teplo a perfektní ochranu hlavy díky nastavitelné kapuci se sundavacím kožichem. Vytříbený styl doplní krásné decentní ozdobné prvky jako kožený štítek s logem na rukávu, malá růžička u kapsy, tradiční velké knoflíky nebo kožená poutka kapes.

Pro dámy cestující spíše po městě a očekávající moderní neokoukané provedení je perfektní volbou bunda Emma Jacke. Zajímavé a netradiční prošívání na rukávech, volba materiálů a komfortní vysoký límec, který je uvnitř podšitý příjemným kožíškem. Ozdobné decentní kožená poutka a logo na rukávu.

Zimní bundy pro pány

I pro pány máme několik zajímavých zimních bund. Velmi oblíbeným modelem je kabát Exo Sport Luca Parka. Jedná se spíše o delší bundu, která skvěle padne i chlapům co nemají zrovna ke dvěma metrům. Bunda vyniká precizním zpracováním, nastavitelnou kapucí, kvalitními materiály a množstvím praktických kapes, které jsou hned po ruce. To jistě ocení většina mužů.

Naopak lehčí bundou je Jan Microloft, která je lehká ale díky kvalitním materiálům skvěle zahřeje. Jednoduché prošívané zpracování, elastické zakončení rukávů a komfortní límec. V nabídce několik barev.