Letní oblečení k moři francouzské značky TBS

Letní prázdniny jsou za dveřmi a spousta z nás vyrazí během léta na dovolenou k moři. Módní a pohodlné oblečení od francouzské značky TBS je jako dělané k volným chvílím u moře.

Letní prázdniny jsou za dveřmi a spousta z nás vyrazí během léta na dovolenou k moři. Módní a pohodlné oblečení od francouzské značky TBS je jako dělané k volným chvílím u moře. Komfortní a lehké materiály jsou maximálně pohodlné v horkých dnech. Pro dámy jsou připravené sukně a šaty. Například krásně barevná sukně TBS DUNEJUPE, kterou můžete doplnit o stejně barevné lehké módní triko TBS DUNETEE. Ve velmi podobném designu se nesou i šaty TBS DUNEROBE, které mají krátký rukáv a výstřih do V.

Pro pány jsou připravené elegantní šortky TBS FUPBER, které máme v několika barvách. K moři se pochopitelně nejvíce hodí v modré námořní barvě a ideálně doplnit moderním polo tričkem TBS POLANO.

K moři a především na pláži oceníte jednoduché a odolné pantofle TBS PLOUFE pro pány a TBS PALOTA pro dámy, které si můžete vzít klidně i do vody. Na večerní procházku městem nebo po pobřeží vyniknete s koženou obuví. Například decentní baleríny TBS FLAVIE pro dámy a pro pány mokasíny TBS YOLLES.

S oblečením a obuví TBS se budete cítit jako v bavlnce i po náročném dni.