Letní ležérní outfit s Looke

Letní počasí je tu! Doba dlouhých procházek, koupání a krásných teplých večerů, které se v mžiku promění na nádherné letní svítání.

Letní počasí je tu! Doba dlouhých procházek, koupání a krásných teplých večerů, které se v mžiku promění na nádherné letní svítání.

 
Čas letí vždy urputně rychle, pokud se cítíte skvěle. Ať už podnikáte jakoukoliv letní zábavu, vždy se chcete cítit pohodlně, sebevědomě a stylově.
V takovém případě jste na správném místě. U nás na Looke můžete vybírat z mnoha stylových a módních kousků. Dnes se podíváme blíže na ležérní styl pro pány.

Ležéřní styl oblékání pro muže

Základní rozhodnutí je, jestli si vzít dlouhé kalhoty nebo jestli vám situace dovolí vzít si uvolněnější šortky. Pokud musíte obléci dlouhé kalhoty, jsou ideálním výběrem kalhoty TBS CEBPAN francouzské značky nebo PILFAN vyrobené z kvalitních materiálů, které zaručí dlouhodobý komfort. Jestliže si můžete dovolit uvolněný styl, rozhodně sáhněte po 
 ¾ kalhotách TBS FUPCOU. Unosíte i kraťasy FUPBER nebo pánské kraťasy UVEBER, oboje jsou pro tyto příležitosti jako dělané. Ve velmi horkých dnech se mohou hodit také šortky TBS COLBIN nebo šortky značky Northland Professional Lauro Badeshorts, které mohou být používány i jako plavky. Perfektní pro zahradní párty s bazénem.

Pánská trika a polo trika v ležérním stylu

Jakmile máte vybrané kalhoty nebo šortky můžete začít vybírat triko nebo polo triko, které perfektně doplní váš osobitý styl.

Oblíbená polo trika značky TBS mají rozmanitý styl, ze kterého si každý jistě vybere. V nabídce najdete jednobarevná trika jako například TBS POLDEU, POLRIX nebo POLMUV, pruhovaná polo trika TBS POLMAB,  POLMAR a POLTUB. Pokud radši volíte obyčejné triko bez límečku, mohlo by vás zajímat triko TBS TEEMUV s výstřihem do V, které je decentní a přitom stylové. Značka Northland Professional vždy přichází s něčím netradičním. Jinak tomu není ani u trika Martin T-Shirt, které je decentní, ale přitom velmi originální.

Jaké zvolit boty k uvolněnému stylu oblečení 

Zakončit oblékaní musíme u botníku. Zde vybíráme z nabídky kožených žabek, sandálů nebo mokasín. Zvolit lze kožené sandály TBS CARWAY a UZYKAN. Dále modely pánských žabek URSINO a UNITES. Naprostou klasikou jsou pak pánské mokasíny TBS GLOBEK, model s 25ti letou historií vhodný pro cestování, ale i k vodě, díky kvalitním materiálům a dokonalému ručnímu zpracování. 
Ať už si vybere na e-shopu cokoli s kvalitou a pohodlím budete jistě spokojení.
Francouzské značka TBS i rakouská značka Northland Professional kladou důraz na originální styl a příjemné materiály, na které se můžete spolehnout, ať už jste kdekoli.