Kožené kotníkové boty Looke z kategorie spolehlivých workerů

Když padá sníh, je čas sáhnout po kožených workerech. Kotníkové boty Looke s robustní podrážkou pro zdolání zasněžených cest.

Počasí je v zimních dnech neúprosné a často se mění. Proto je skvělé mít v botníku takovou zimní obuv, na kterou se můžete v tomto období spolehnout. Kromě ochrany před sněhovým překvapeními je samozřejmě potřeba, cítit se a vypadat v obuvi dobře. A přesně pro ty z Vás, kteří takové boty hledají, jsou tu kožené workery Looke.

Workery Looke se vyznačují nejen kvalitní kůží, jako i další kategorie této značky, ale hlavně robustní podrážkou. Tyto pryžové nebo PU podešve jsou obvykle vyšší, v některých případech na malém podpatku ale hlavně s výrazným vzorem či zoubky. Ty pak zaručují odolnost i v takto nepříznivém počasí.

Dnes si připomeneme modely, které se Vám budou hodit právě teď a samozřejmě i na další zimní sezóny.

Mezi první musí patři kotníková bota s názvem BABETTE. Věříme, že hned po prvním prohlédnutí pochopíte proč. Tato obuv na šněrování je vyšší a kombinuje tak styl polokozaček a workerů. Má typicky robustní podrážku s nízkým podpatkem. Kvalitní kůže spojená pevnými švy zaručuje odolnost před nepříznivým počasím. Botu pak jednoduše stáhnete šněrováním, které je zakončené stahovacími klipy. Skvěle se hodí k džínům i kalhotám.  

Další je tu kožená bota MELAINA. Patří mezi nejoblíbenější zimní modely. Je o něco nižší, něž předchozí model. Stejné je však použití prvotřídní kůže a pevné prošití. Je vyráběna v několika barevných variantách, které se do chladných dnů skvěle hodí. A to třeba ve vínové, zelené, hnědé, černé nebo béžové barvě. Obuv má taktéž pevnou podrážku se vzorem snižující možnost uklouznutí.

Typickými workery jsou pak francouzské JULIENNE. Na první pohled ukazují sílu kůže, tedy její trdost. V této obuv Vás proto v zimně jen zřídka co překvapí. Z vnitřní strany je stejně jako u přechozích modelů zip, pro snadné nazutí. Bota je v tmavě červené až rudé barvě. Zákazníci si chválí také pohodlí v obuvi, kterému je v některých případech kotníkových kožených pevných bot těžko dostát. U značky Looke je ovšem pohodlí hlavní parametr a kladený důraz.

Přesuňme se k nižším kotníkovým workerům, kterými jsou modely ALLEFFRA a EDMEE. Střihem podobném boty, které však odlišuje poskládání panelů kůže a ozdobné prvky. Obě dvě mají robustní podrážku s čárovým vzorem, vystouplým podpatkem a pevnou špičkou. Nejvhodnější je kombinace s džíny, ovšem fantazii se meze nekladou. Z boční strany jsou vybaveny zipem. Barevné provedení je dostupné v černé a hnědé barvě. Které se libí Vám?

 

Pokud chcete mít v zimních dnech v botníku obuv, po které se nemusíte bát šáhnout a nevyhledávat pouze odhrabaný chodník, vsaďte na některé z workerů Looke. Celou nabídku kotníkových bot naleznete zde. PS, Některé jsou právě za zvýhodněnou cenu, nenechte si tuto šanci utéct.