Hledáte nové boty? Zkuste kotníkové.

27.8.2020

Kotníková obuv je dobrým společníkem po většinu roku. Když k tomu přidáme krásný design, který Looke přináší a preciznost, díky poctivé ruční výrobě, není o čem přemýšlet.
 

Z naší široké nabídky kotníkové obuvi se dnes zaměříme na boty Jocelina, Maurina a Trinetta, které se budou v následujícím období hodit. Vyzkoušejte boty, které se nezaleknou špatného počasí a zároveň se v nich budete cítit komfortně.

Jocelina je moderní podzimní kotníková obuv se sportovním designem. Nabízena je v 8 barevných provedení. Mezi které patří například moderně oranžová, limetkově zelená, nebesky modrá, světle růžová a další. Ozvláštněna je funkčním zapínáním na boku. Na výrobu svršku i vyměkčené stélky byla použita kvalitní kůže a pryžová podešev obuvi zaručuje dlouhou životnost.

Dále se podíváme na boty Maurina, která nám potvrzuje nepsané pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Detailní prošívání v kvalitní kůži a kombinace barev nechají vaše nohy vyniknout.  Dostupné v barvách vínové, žluté, hnědé a dalších, které jednoduše nakombinujete s jakýmkoliv outfitem.

Trinetta je další kožená kráska, kterou si dnes ukážeme. Obuv je typická svým vzhledem, který spojuje dvě barvy. Barvu kůže se znakem podobající se ležícímu Y. Slaďte se do barev červené, žluté, modré nebo třeba hnědé, které obuv nabízí. Díky komfortní stélce jsou vhodné na celodenní nošení.

 

Choďte stylově a pohodlně v kotníkových botách značky LOOKE.