Francouzská preciznost od značky TBS

Neničte svoje nohy v levných ťapkách a dopřejte jim kvalitní boty od renomované značky TBS. Ta již více než 30 let klade důraz na propracovanost a detaily. A velmi pěkné je i TBS oblečení.

Jak je všeobecně známé, Francie je jednou ze zemí, která udává tempo modnímu průmyslu. A protože u nás v looke nechceme nijak zaostávat, do našeho sortimentu jsme nově zařadili výrobky francouzské značky TBS. Ta byla založena již v roce 1978 a spadá pod portfolio jednoho z největších výrobců obuvi ve Francii. V našem e-shopu vám nabízíme především boty TBS, konkrétně tenisky, mokasíny, baleríny a žabky.

Používání kvalitních materiálů
Dříve se TBS orientovala na módu pro jachting, který je ve Francii velmi oblíbeným sportem, dnes je její nabídka mnohem širší. S logem TBS si můžete koupit obuv a oblečení pro volný čas, jachting a další sporty. A nemusíte se obávat, že by se vám po pár měsících výrobky TBS rozpadly. Výrobce klade důraz na precizní zpracování a vysokou materiálovou kvalitu. Obuv, které je vyrobeno ročně několik milionů kusů, se "rodí" z 99 % pouze ve Francii a mokasíny v Portugalsku (více můžete vidět v přiloženém videu). Výrobky jsou ušity z velmi kvalitních materiálů, jako je kůže, bavlna, lycra nebo splývavý a příjemný materiál Tencel využívající prodyšných a nepromokavých látek. Výhodou TBS oblečení je i to, že se pere na 30 °C a někdy není potřeba ani žehlit. Především ale nákupem produktů TBS získáte originální kousky, které vám vydrží několik let ve stejném stavu.
 

 

TBS a voda

Od roku 2013 používá značka TBS slogan "the Spirit of Origin“. Navazuje na historii spojenou se sportem ve spojitosti s vodou. V souvislosti s tímto sloganem se TBS snaží dosáhnout následujících cílů:
  • zlepšovat podmínky a pohodlí pro námořníky a jachtaře
  • účast v projektu Race for Water k ochraně vody
  • bojuje proti znečištění pobřeží plasty
  • pomáhá dětem, které nikdy neviděly moře, aby ho poznaly
  • dělá obuv a oblečení komfortní a z velmi kvalitních materiálů
  • zavazuje se k vytvoření více než 1 000 modelů ročně
Jak už je z výše popsaného patrné, každý produkt TBS je pečlivě designován, testován a vyvíjen v souladu s tradicí značky těmi nejlepšími designéry v oboru. Koupě produktů TBS není rozhodně krokem vedle.