Francouzská obuv TBS

Nové modely na jaro a léto značky TBS přicházejí na náš eshop. Proto neváhejte a i vy si objednejte svůj kousek francouzské elegance a šarmu.


Na našich prodejnách a eshopu se pomalu začínají ukazovat první jarní a letní módní kousky od populární francouzské značky TBS, která je známá nejenom kvalitním zpracováním, ale především neokoukaným střihem, designem, nápadem a také barvou. Značka TBS klade důraz na výběr kvalitních materiálů a na výrobu obuvi, která není produkována v asijských zemích, ale pouze v Evropské unii. Mokasíny se vyrábějí v Portugalsku a zbytek obuvi v domácím prostředí, tedy ve Francii.

V nabídce je nyní model TBS ALLOHA – ručně šitý model z kolekce Nautical Spirit vyrobený z nejkvalitnější kůže, pryžové podešve a kožené stélky. Vysoký komfort, který si zamilujete.

Dalším modelem je volnočasový kousek TBS MATAWA, který má syntetickou stélku a perforovanou pryžovou podešev s inovativním designem. Třešničkou na botě jsou stylové tkaničky, které připomínají námořní lano.

I pro dámy je tu sportovnější obuv, konkrétně model TBS JAZARU, která kombinuje prvotřídní kůži s pryžovou podešví a koženou stélkou. Příjemná a velmi oblíbená obuv s vysokým komfortem a neokoukaným designem.