Elegantní kožené kotníkové boty Looke

Rádi nosíte obuv ze sekce elegance? Prohlédněte si oblíbené modely z této kategorie, které právě nabízíme.

Kdo by nemiloval vůni nových bot, které právě vyndáváme z krabice. O to více pak, když jsou to boty přesně do Vašeho stylu. Proto se dnes podíváme na kožené modely ze sekce Looke elegance. Nízké kotníkové boty na nízkém podpatku, které jsou obvykle v jednoduchých a dobře sladitelných barvách s decentními ozdobnými prvky v podobě klipů, pásku ci cvočku.

Hodí se ke každodennímu outfitu do zaměstnání nebo na procházku městem. Vypadají skvěle ať je kombinujete s kalhoty, sukní s punčocháčemi nebo s džíny.

Níže Vám představíme modely, které se těší velké oblibě a některé jsou právě za zvýhodněnou cenu!


Začít musíme u modely s názvem NANN. Kožená kotníková obuv ve dvou variantách. Elegantní černé a vínové. Jako materiál byla použita kvalitní kůže Looke, která je na mírně zakulacené špičce takzvaně začouzena. Tento efekt působí velmi originálně ale přesto decentně. Po bočních panelech si můžeme všimnout detailního prošití kůže světlou nití. Tato kožená kotníková boty je na úzké šněrování, které zakončují ozdobné klipy, ve tvaru obdélníku v barvě stříbrné.

V podobném stylu se nese také kožené kráska MARQUISE v mírně světlejším provedení vínové, než je tomu u předešlého modelu a samozřejmě také černé. Tato kožená obuv má na boční straně neobvyklí výřez, který ji na první odlišuje od ostatních. Bota je na kulaté šněrování zakončené stříbrným cvoček ve tvaru V, který skvěle doplní osobitý vzhled a pomůže v utažení tkaniček. Podpatek podtrhne Vaši ženskost, ale zároveň zůstává díky malé výšce bezpečný a pohodlný.

Zapomenou nesmíme na oblíbené JEANNY šedém a černém zpracování. Mírně zakulacená špička s spolu s tvarem vás přinutí si obuv zamilovat. O to víc pak, když se v ní projdete. Jak už je u Looke zvykem, vnitřek obuvi tvoří měkčená stélka z kůže. Tyto stélky mívají povětšinou zdravotní prvky a mají za úkol se přizpůsobovat chodidlu. Od zákazníku proto rádi slýcháme, že je nohy nebolí ani po celodenním chození.

Pokud hledáve v této sekci nízkých kotníkových bot model, který vyčnívá na první pohled, je to KARCSI v tmavě hnědé. Odlišuje se především svrškem, které je designován do matných šupin. Stejně tak je obuv postavená na kvalitní podešvi s nízkým podpatkem, aby se vám chodilo co nejpohodlněji. Šněrování je podobně jako u modelu Marquise zakončeno stříbrnou sponou.

A jako poslední modey si dnes připomene DENISE a BELDA. Oblíbený tvar kotníkovek s ozdobným páskem kolem kotníku. Zatímco DENISE je v kůži matnější s efektem začouzené špičky, BELDA patři mezi modely z klasické blýskavé kůže. Obuv má z vnitřní zip, stejně jako u předchozích modelů.