Den Dopravy ZDARMA

Opět je to tady! Oblíbený den plný nákupů již několik let úspěšně organizuje nákupní server Heureka.

Opět je to tady! Oblíbený den plný nákupů! Již několik let úspěšně organizuje nákupní server Heureka den Dopravy ZDARMA. Letos se bude konat od poledne 18. 11. do následujícího poledne 19. 11. Objednávky realizované v tomto termínu zasíláme na vaší adresu zcela ZDARMA.

Vánoce se nekompromisně blíží. Pro někoho to bude krutá realita, ale Štědrý den tu máme za pár týdnů. Čas paniky a zběsilého pobíhání po obchodních centrech, obchodech a kuchyních začíná. Den Dopravy zdarma je v příjemném termínu, kdy můžete v klidu z pohodlí domova udělat většinu vašich nákupů bez stresu, napětí a všudypřítomného zmatku. Dámy tak budou mít více času na sváteční výzdobu, pečení a uklízení. Pánové by naopak nemuseli nechávat své nákupy na poslední chvíli, jak bývá u většiny zvykem … :)

Na našem e-shopu můžete nakoupit stylovou francouzskou módu značky TBS, která je zaměřena na kvalitní a originální zpracování. Další značkou, která nabírá na své popularitě je Northland Professional. Tato značka má opravdu široký záběr. V naší nabídce najdete nyní celou řadu krásných kousků. Pro dámy jsou v nabídce například teplé zimní kabáty, které vám budou kamarádky tiše závidět, jakmile přijdou první mrazíky.