Dámské šaty a sukně pro parné a horké dny

V letních dnech mají dámy oproti mužům jednu velikou výhodu. Mohou nosit šaty a sukně, které jsou vzdušné, volné a v horkých dnech velmi pohodlné. Díky kvalitním materiálům a komfortnímu střihu se budete cítit naprosto skvěle.

V letních dnech mají dámy oproti mužům jednu velikou výhodu. Mohou nosit šaty a sukně, které jsou vzdušné, volné a v horkých dnech velmi pohodlné. Díky kvalitním materiálům a komfortnímu střihu se budete cítit naprosto skvěle.

Dámské šaty a sukně lichotící ženské postavě

Dlouhé šaty máme v nabídce od francouzské značky TBS. Oblíbeným modelem jsou dámské šaty DIMROB, které jsou vyrobeny z lehkého a příjemného materiálu s netradičním vzorem. Krátký rukáv, kulatý výstřih a stahovací tkanička v pase, díky které krásně vyniknou ženské křivky. Perfektní šaty pro volné chvíle v letních dnech.

Velmi decentním modelem jsou šaty bez rukávů TBS MEJROB. Klasický kulatý výstřih s netradičním malým V u krku. Jednoduché a elegantní šaty ideální pro volné chvíle a nenáročné cestování městem. V nabídce je najdete v bílé a žluté barvě. Směs kvalitní bavlny s příměsí elastanu pro maximální komfort a pohodlí.
Další netradiční dekor je na ¾ šatech bez rukávů TBS TUSROB, které mají kulatý výstřih a jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny a elastanu. Díky tomu šaty krásně přilehnou k tělu.

Jestliže máte raději sukně, rozhodně si prohlédněte krásnou stylovou sukni Cita Leinenrock od značky Northland Professional, vyrobenou ze směsi lnu a bavlny. Precizně zpracovaná a stylová. Překládaný styl, vyšívaná dekorace a malá decentní krajka na spodní části. Módní kousek, který se dá lehce kombinovat se spoustou svršků.

Volte pohodlnou obuv

Nakonec stačí vybrat vhodnou a pohodlnou obuv a můžete vyrazit vstříc zábavě. Stačí kliknout do kategorie dámská obuv a vybrat. V nabídce jsou dámské žabky, sandále, ale i mokasíny a jiná kvalitní kožená obuv