Nabídka značek

TBS

TBS je francouzská značka spadající pod jednu z největších firem zabývajících se výrobou obuvi a textilu ve Francii. Výrobci kladou důraz na preciznost, kvalitu, originalitu, kůži a životnost obuvi. TBS obuvi je vyráběno několik milionů ročně a v ČR nemá svým způsobem výroby konkurenci. Veškerá obuv je vyráběna ve Francii a mokasíny v Portugalsku. Textil je z 80 % produkován také ve Francii a na jeho zpracování je jednoznačně vidět preciznost a komfort. Pokud chcete něco nového, pěkného a zároveň s perfektním zpracováním obuv TBS vás určitě osloví. Pro nás je to v oblasti obuvi volba číslo jedna.
Northland Professional

Rakouská značka Northland Professional je naprostou špičkou v tom, co vám můžeme nabídnout. Velmi dlouhou tradici podtrhává adaptace produktů na nejtěžší podmínky na zemi. Oblečení Northland Professional je u našich sousedů velmi oblíbené a v Česku má taktéž dlouhou tradici. Poslední roky firma trochu upustila od klasického outdooru, jak si ji možná vybavujete ze sítě Giga sport a vrhla se ve velkém na volný čas. V našem e-shopu a na prodejnách nenajdete lépe funkční a prověřené produkty než od značky Northland Professional. Mezi její tváře patří i známý Felix Baumgartner, který skočil z vesmíru a jejich výrobky můžeme vidět i na stáji Red Bull formule 1.


Geographical Norway

Francouzská značka Geographical Norway ač s norským názvem vznikla před mnoha lety v Lyonu. Tamní návrháři byli znuděni neustálou všedností, klasickými motivy a zkusili vtisknout oblečení novou šťávu. Značka se chytla a nyní se po celém světě těší velké oblibě. Proč? Mikiny Geographical Norwaybundy Geographical Norway a hlavně polo trička Geographical Norway vynikají své velkou barevností a zajímavými grafickými motivy. Velmi úspěšná je značka Geographical Norway v zimě, kdy se svými pěknými bundami a mikinami za bezvadné ceny ničí konkurenci. V létě zase budete s pestrobarevnými triky, polo tričkami, kraťasy a tepláky ozdobou každé společnosti. Oblečení Geographical Norway zkrátka ve vašem šatníku nesmí chybět.  

 

Tamaris

Tamaris je německá značka dámské obuvi a módních doplňků, která je rozšířená do více jak 70 zemí světa, což jednoznačně ukazuje popularitu a oblíbenost značky, která je založena na různorodosti nabízených stylů. Tímto způsobem může oslovit velmi široké spektrum zákaznic a nabídnout jim tak tak skvělou kvalitu za rozumnou cenu. Každá obuv je vyráběna podle tradičních postupů, které jsou podpořeny moderními technologiemi. Hlavním tahounem jsou jednoznačně kozačky Tamaris. Nejčastějším materiálem pro výrobu obuvi Tamaris je kůže, což přináší perfektní vzhled a očekávanou kvalitu. Značka se prezentuje třemi různými liniemi - Tamaris, Tamaris Trend a Tamaris Active. Kolekce Tamaris je vyrobená převážně z kůže a obsahuje zejména elegantní modely a obuv vhodnou pro obchodní sféru, ale i ležérní styl. Tamaris Trend je orientovaný na mladistvý styl a modely, které prezentují nejnovější moderní trendy. Pro ženy, které ocení stylovou obuv i pro volný čas je zde řada Tamaris Active.


Looke

Tato exkluzivní, francouzská značka z našeho portfolia nabízí velmi kvalitní a pohodlnou celokoženou obuv. Vybírat můžete z celé řady dámských i pánských modelů pouze z nejkvalitnější kůže. Značka klade důraz na zpracování, komfort a přizpůsobivý styl pro středoevropský trh. Vyráběná obuv je také vhodná pro zdravotní prodejny a diabetiky. Pokud chcete něco nového a zároveň komfortního, tak Vás značka Looke určitě osloví. "Style et confort"


ELLE