Jaké vybrat pánské plavky

Bylo by to sice krásné, ale málokdo má dokonalou postavu. Když tedy přijde čas na oblékání plavek, leckomu zatrne. Poradíme v pár tipech, jak vybrat s ohledem na několik typů postav vhodné pánské plavky.

Prim vedou plavky šortky 

Největší oblibě se mezi muži, zvláště těmi mladými, těší volné plavky šortky. V podstatě se jedná o kraťasy, které jsou vyrobeny z ryhleschnoucího materiálu, takže nejsou ve vodě těžké (tak jak by to bylo v případě bavlněných šortek) a také pak rychle uschnou. Tento typ lze doporučit vysokým i malým mužům, jen ti s nižší výškou by měli zvolit kratší nohavice. Volný střih je vhodný i pro pány s nějakým tím kilem navíc, jen pozor na příliš velké vzory. Vhodnější jsou jednobarevné plavky. Ty jsou k dispozici například od značky Northland Professional.
 
Klasické obtáhlé plavky, ať už slipového střihu, nebo ty s nohavičkou vypadající jako boxerky, jsou populární hlavně u pokročilých plavců a pak také těch, kteří se mohou pochlubit vypracovanou postavou. 
 
Ať už jste přítel pánských plavek šortek nebo upnutého střihu, vždy je potřeba, aby plavky byly ušity z elastického a rychleschnoucího materiálu. Také je potřeba, aby vás nikde nedřely a výhodná je tkanička v pase. 


Pánské plavky šortkyZnačkové pánské plavky šortky