Jak přichází na svět kožená obuv Looke?

Všechno začíná designem. Francouzští návrháři připravují ročně desítky modelů a stylů obuvi Looke. Soustředí se nejen na atraktivní vzhled ale také na funkčnost a využití obuvi. V nabídce jsou proto nejen pestré barvy jarních, letních a podzimní kolekcí. Ale také vysoké kotníkové boty, které sálají decentní a přizpůsobivý zimní nebo podzimní barevný nádech.

Designer musí mít na mysli veškeré detaily, od tkaniček přes stélku až po šíři obuvi.

 

Od návrhu až k vám

1, Každé výrobě obuvi Looke předchází pečlivý výběr kvalitní kůže. Tato kůže je brána již od osvědčených dodavatelů, stejně tak jako zipy a další doplňky nezbytně nutné k vytvoření obuvi.

2, Jelikož jsou kožené boty Looke vyráběny ručně, nikoliv pásovou výrobou, jeden pár, ať už jsou to mokasíny, tenisky, polobotky, nebo kotníkové boty, musí projít několika rukami zkušených ševců. Mezi počáteční fáze patří samotné připravení střihu, prvotní šití, lepení nebo příprava stélky.

Poté je v dalších krocích hlavním úkolem ševce vyrobit svršek obuvi přesně dle designu. Každá nit, prošití nebo ozdobný prvek je zde důležitý, protože nakonec utváří image typický právě pro tuto francouzskou značku.

  

3, Po další důležitých procesech výroby, kdy švec skládá podrážku s mezipodešví a přidává svršek, vzniká tvar, který se již podobá finálnímu produktu vašich oblíbených Looke.  

4, Vyladění detailů a přesun do České republiky.

Zde už netrpělivě čekáme, abychom vám mohli co nejrychleji váš oblíbený model kožených bot Looke dodat.
 

V případě obuvi je důležité se rozhodovat správně. Vsaďte na ruce evropských ševců a kvalitní kůži.

Vyberte si z naší nabídky mokasín, polobotek, tenisek, sandálů nebo kotníkových bot Looke.